دسته بندی محصولات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بزن بریم

قوانین و مقررات فروشگاه

به کلیه کاربرانی که قصد خرید از زیبوک (فروشگاه اینترنتی کتاب و ملزومات مطالعه وابسته به کتابخانه عمومی زهرائیه نجف آباد) را دارند، توصیه می شود ابتدا نکات زیر را مطالعه و سپس اقدام به خرید نمایند. لازم به ذکر است به این نکته توجه نمایید که کتابخانه عمومی زهرائیه یک مجموعه مردمی است و درآمدهای حاصل از فروشگاه نیز مربوط به شخص خاصی نیست و جزء درآمدهای عمومی کتابخانه لحاظ خواهد شد

1- محصولات عرضه شده در این سایت در قالب محصولات فیزیکی می باشد.

2- محصولات دارای گارانتی بوده و چنانچه دارای عیب باشند، تا یک هفته پس از خرید تعویض خواهند شد.

3- فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

4- حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

5- مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

6- فروشگاه زیبوک هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

7- هزینه دریافتی از کاربر عبارت است از هزینه محصول به علاوه هزینه پست آن که هنگام سفارش از مشتری اخذ خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

X